kursy BHP Bielsko-Biała | Śląsk

Polityka prywatności

Administratorem Państwa danych osobowych jest bhpBB Leszek Zyzak, z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300 Bielsko-Biała), ul. Łagodna 11/104 REGON: 386737141, NIP: 9372494629.

Przetwarzamy dane wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie (realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w celu kontaktu z użytkownikiem strony - podstawa przetwarzania). Państwa dane będą przechowywane maksymalnie przez okres 5 lat. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@bhpbb.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy, a ponadto macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania, a także do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu odpowiedzi na pytanie.