kursy BHP Bielsko-Biała | Śląsk

Szkolimy z BHP małe i duże firmy

Zajmujemy się wdrażaniem szkoleń BHP w większych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach, działających w różnych branżach. Przekazujemy teoretyczną oraz praktyczną wiedzę pracownikom z gałęzi: produkcyjnych, handlowych, budowlanych, ale i administracyjnych czy handlowych.

Dla kogo działamy?
Mimo, iż formalnie nasza firma funkcjonuje od kilku lat, to bazuje na latach doświadczeń w sektorze budowlanym, handlowym oraz współpracy z branżą BHP.  Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców. Zarówno tych prowadzących działalność o charakterze lokalnym, jak i tych zatrudniających większą grupę pracowników.

Dlaczego warto?
Nawiązanie stosunku pracy z podwładnym nakłada na pracodawcę odpowiedzialność oraz obowiązki – m.in. ten dotyczący zagwarantowania bezpieczeństwa w miejscu pracy. W wielu miejscach bez odpowiedniego przeszkolenia nietrudno o wypadek na terenie przedsiębiorstwa. Stąd też – szkolenia BHP powinny być priorytetem na liście spraw organizacyjnych. Oczywiście obok szkoleń wstępnych istotne jest również przeprowadzanie szkoleń okresowych – pozwalających zaktualizować lub utrwalić posiadane informacje.

Warto podkreślić, że szkolenia BHP to nie tylko wykłady teoretyczne uzupełniające poziom wiedzy pracowników. To także część praktyczna, w ramach której zdobywa się kompetencje pozwalające rozwiązywać problemy w sytuacji zagrożenia. Szkolenia zawsze prowadzimy w taki sposób, by obok ogólnych zasad i informacji udostępniać i tłumaczyć też przepisy dotyczące danego zakładu pracy. W ramach zajęć przeprowadzany jest również obowiązkowy kurs pierwszej pomocy.

Co oprócz szkoleń
Jak wspomnieliśmy, nasze usługi w sposób kompleksowy podchodzą do zagadnień z zakresu BHP. Oprócz prowadzenia szkoleń specjalizujemy się też w kontrolach przeprowadzanych na zlecenie (normy BHP, ochrona przeciwpożarowa), a także konsultujemy wybór odzieży roboczej, ochronnej, oraz niezbędnych środków ochrony.

Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług szkoleniowych – działamy na terenie całego Śląska oraz jego okolic.

 

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz